”Ünlü oyuncuyla aşk yaşıyor”

Geçtiğimiz günlerde 5 yıllık karısı Chloe Loughnan’dan ayrılan Serdar Ortaç’ın yeni aşkı ortaya çıktı. Chloe Loughnan ile tek celsede boşanan Ortaç’ın Seksenler dizisindeki güzel oyuncuyla aşk yaşadığı iddia edildi.

Bundan 5 yıl önce büyük bir aşkla evlendiği Chloe Loughnan ile geçtiğimiz günlerde evliliğini sonlandıran Serdar Ortaç yeni aşkını açıkladı. Ayrıldıktan sonra röportajlarında yeni biriyle aşk yaşamadığını belirten ünlü şarkıcı suskunluğunu bozdu ve ”Karşınıza yeni bir gelin adayıyla çıkabilirim” diyerek yeni bir aşka yelken açtığının sinyalini verdi.

SEKSENLER OYUNCUYLA MI AŞK YAŞIYOR?

Ünlü şarkıcının aşk yaşadığı ismin Seksenler dizisinde oynayan Özlem Leman Davran olduğu iddia edildi. Davran daha önce Ortaç’ın konserine gitmişti ve daha önce çift Etiler’de görüntülenmişti.

Yeni Sayı
Yeni nesil medya

Son yazılar

'Kovid savaşçıları'nın rengarenk boneleri hastalara moral veriyor

Son dönemde "doktor ve hastane" temalı dizilerde oynayan karakterlerin kullandığı rengarenk bez boneler sağlık çalışanları tarafından da tercih edilmeye başladı.

Yaz sıcağına karşı antibakteriyel konforlu maske

Bursa Teknoloji Koordinasyon ve Ar-Ge Merkezi, Kovid-19'a karşı birçok kez yıkanıp kullanılabilen antibakteriyel özellikli, ısı, nem ve hava geçirgenliğine sahip "konforlu" maskeler geliştirilmesi için firmalara test ve danışmanlık sistemi sunuyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi Kovid-19'un hayvanlar üzerindeki etkisini araştıracak

Dokuz Eylül Üniversitesi Veteriner Fakültesi, hayvanlarda Kovid-19 varlığı üzerine bilimsel çalışma yapacak.

AK Parti, CHP ve MHP ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı

Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı CHP ve MHP heyetleri ile AK Parti Genel Merkezinde video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

Benzer yazılar

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz