Tahliye edildiler!

Alınan bilgilere göre FETÖ terör örgütünün medya ayağı için görülen davada  Mehmet Altan’ın beraatine, Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan’ın adli kontrolle tahliyesine karar verildi.

FETÖ’nün medya ayağına dair yapılan davada, içlerinde Ahmet Altan, Nazlı Ilıcak ve Mehmet Altan’ın bulunduğu 6 sanığın yargılanması sürdürüldü. İstanbul 26. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya  Nazlı Ilıcak ve Mehmet Altan avukatları ile katıldı. Diğer sanıklar, Ahmet Altan, Yakup Şimşek, Şükrü Tuğrul Özşengül ve Fevzi Yazıcı ise SEGBİS aracılığıyla davaya katıldı.

MAHKEMEDE TAHLİYE KARARI

Davada alınan karara göre, önce cezaları indirilen daha sonra da tutuklu kaldıkları süre göz önüne alının Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan tahliye edildi. Mehmet Altan ise üzerine atılı suçu işlediğinin sabit olmaması nedeniyle beraat etti.

(İHA)

 

Yeni Sayı
Yeni nesil medya

Son yazılar

Dokuz Eylül Üniversitesi Kovid-19'un hayvanlar üzerindeki etkisini araştıracak

Dokuz Eylül Üniversitesi Veteriner Fakültesi, hayvanlarda Kovid-19 varlığı üzerine bilimsel çalışma yapacak.

AK Parti, CHP ve MHP ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı

Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı CHP ve MHP heyetleri ile AK Parti Genel Merkezinde video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

Hava ve demir yolu ulaşımında 'biletler' satışta

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında seferleri durdurulan demir yolu ve hava yolu ulaşımında, Ramazan Bayramı sonrasında normalleşme çalışmalarına yavaş yavaş başlanacak.

Sağlık çalışanları bayramda da yoğun mesai yaptı

Koronavirüs salgınında ön safta yer alan sağlık çalışanları, kısıtlamanın sürdürüldüğü Ramazan Bayramı'nda hastaların tedavisi için nöbet tuttu.

Benzer yazılar

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz