DOLAR

32,8472$% -0.03

EURO

35,6809% -0.06

STERLİN

42,4782£% 0.09

GRAM ALTIN

2.549,55%0,19

ONS

2.411,96%0,11

BİST100

10.991,57%-0,88

BİTCOİN

2189268฿%1.02969

a

Künye

Yayın sahibi / Grantee
Hamdullah Saat

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chef
Mahmut Saat
msaat@yenisayi.com

Haber Müdürü / News Director
Eray Ateş
ataner@yenisayi.com

Editörler / Editors
Ahmet Taner
ataner@yenisayi.com

Emirhan Kaya
ekaya@yenisayi.com

Basın bültenleri için
bulten@yenisayi.com

Illustrator
Event312
info@event312.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Durmuş Kocaman
dkocaman@yenisayi.com

Reklam / Advertising
reklam@yenisayi.com

Sosyal Medya Hesapları / Social Media Accounts

Facebook: yenisayi

Twitter, Instagram: @yenisayicom

Mail Adreslerimiz / Our mail address
Editör Grubu : editor@yenisayi.com
Kurumsal İletişim : kurumsal@yenisayi.com
Teknik : destek@yenisayi.com
Reklam : reklam@yenisayi.com

Adres:
Birlik Mah. 486. sokak 2/2
Çankaya / ANKARA

Telefon:
+90 (552) 312 0 312

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.