Künye

İmtiyaz sahibi / Grantee
Hs Medya & Organizasyon

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chef
Hamdullah Saat
hsaat@yenisayi.com

Haber Müdürü / News Director
Kamil Görü
kamil@yenisayi.com

Yazı İşleri Koordinatörü/Editorial Coordinator
Mahmut Saat
msaat@yenisayi.com

Editörler / Editors
Mahmut Saat
msaat@yenisayi.com

Durmuş Kocaman
durmus@yenisayi.com

Uğurcan Gürz
ugurz@yenisayi.com

İsmail Yücel
i.yucel@yenisayi.com

Basın bültenleri için
info@yenisayi.com

Illustrator
Event312

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Durmus Kocaman
durmus@yenisayi.com

Reklam / Advertising
reklam@yenisayi.com

Sosyal Medya Hesapları / Social Media Accounts
Facebook/Twitter/Instagram: yenisayicom

Mail Adreslerimiz / Our mail address
Editör Grubu : editor@yenisayi.com
Kurumsal İletişim : info@yenisayi.com
Teknik : info@yenisayi.com
Reklam : info@yenisayi.com