”İlla tek aday olacak diye bir kuralımız yok”

Muharrem İnce daha önce Cumhuriyet Halk Partisi’nin genel başkanlığına aday olacağını açıklamıştı. Bunun, Kemal Kılıçdaroğlu’na gazeteciler tarafından hatırlatılması üzerine Kılıçdaroğlu, ”İlla tek aday olacak diye bir kuralımız yok” dedi.

Chp lideri Kemal Kılıçdaroğlu gazetecilerle bir araya geldi. Partili muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce’nin aday olacağı hatırlatılması üzerine ”İlla tek aday olacak diye bir kuralımız yok. iki aday da olur beş aday da olur” dedi.

Muharrem İnce ise CHP’de delegelerin istediği taktirde genel başkanlığa aday olma ihtimalinin olduğunu söylemişti. İnce ayrıca, adaylık için sahaya inip delegelerin oyunu istemeyeceğini ve genel başkan olduktan sonra cumhurbaşkanlığına aday olacağını açıklamıştı.

Yeni Sayı
Yeni nesil medya

Son yazılar

Dokuz Eylül Üniversitesi Kovid-19'un hayvanlar üzerindeki etkisini araştıracak

Dokuz Eylül Üniversitesi Veteriner Fakültesi, hayvanlarda Kovid-19 varlığı üzerine bilimsel çalışma yapacak.

AK Parti, CHP ve MHP ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı

Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı CHP ve MHP heyetleri ile AK Parti Genel Merkezinde video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

Hava ve demir yolu ulaşımında 'biletler' satışta

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında seferleri durdurulan demir yolu ve hava yolu ulaşımında, Ramazan Bayramı sonrasında normalleşme çalışmalarına yavaş yavaş başlanacak.

Sağlık çalışanları bayramda da yoğun mesai yaptı

Koronavirüs salgınında ön safta yer alan sağlık çalışanları, kısıtlamanın sürdürüldüğü Ramazan Bayramı'nda hastaların tedavisi için nöbet tuttu.

Benzer yazılar

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz