”Fedakarlığı artık Türk Milletinden beklemeyin! Verecek bir şeyimiz kalmadı”

Rifat Serdaroğlu yazılarına ara vermiyor. Bir yandan kuracağı parti için uğraşırken bir yandan ise halkı bilgilendirmeye devam ediyor.

Çoban Ateşi Hareketi Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, 25 Mart 2020 tarihli yazısında ”ÇIKIN ŞU SARAYDAN” başlığıyla ”Saray” üzerinden Ak Parti’yi eleştirdi ve devamında ”Çoban Ateşi Hareketi, Türk Milletine tebelleş olan bu virüsleri, yakıp yok edecektir.
Yeter ki birlik olalım ve sağlam duralım.” diyerek kurtarıcının Çoban Ateşi Hareketi olduğunu belirtti.

Rifat Serdaroğlu‘nun yazısının tamamı şöyle:

ÇIKIN ŞU SARAYDAN

O Saray’da ne zaman ve nasıl gönül huzuru ile oturabilirsiniz, anlatayım mı?

Şahsınıza, ailenize, danışmanlarınıza, Saray mensuplarına sağladığınız sağlık hizmetini, her bir vatandaşımız için sağladığınızda, oturabilirsiniz!

Saray’da hepinizin günde üç öğün beslendiğiniz kadarını, asgari ücretle çalışan bir babaya da karşılıksız olarak verdiğinizde, oturabilirsiniz!

Televizyonlara çıkıp gururla “Suriyeli sığınmacılara 40 Milyar dolar harcadık, gerekirse bir kırk milyar dolar daha harcarız. Benim milletimin kesesi bereketlidir” diye söylediğiniz sözü,
“Her şeyin asıl sahibi Türk Milletidir. Suriyeli sığınmacılara 40 Milyar dolar harcayan Türk Devleti, kendi öz milletine on tane-yüz tane 40 milyar dolar harcayacaktır” der ve gereğini yaparsanız, oturabilirsiniz.

O Saray’da sizler rahat etmek istiyorsanız, Türk Milletinin parasıyla lüks içinde yaşamaya son vermelisiniz. Fedakarlığı artık Türk Milletinden beklemeyin! Verecek bir şeyimiz kalmadı.
Sizler örnek olun! Virüs Fonu oluşturun. Nasıl mı?
Önce, bir türlü inkar edemediğiniz ve nasıl edindiğinizi bilemediğimiz, yurtdışındaki mal varlığınızı, Türk Hazinesine bağışlayın. 48 saate sıfırlamayı bitiremediğiniz balya-balya avroları da hazineye verin.
Saatçi Zafer, Boyunsuz Muammer, Eskort Egemen, TOKİ Bakanı Erdoğan, ayakkabı kutusu milyarderi bankacı, her büyük devlet ihalesini kazanan müteahhitleriniz de paralarını fona koysunlar.
Hem sizler rahatlarsınız, hem de bu salgından fakir fukara zarar görmeden kurtuluruz.

Suriyeli sığınmacılara gösterdiğiniz cömertliği, Türk Milletine de göstermek sizlere çok mu zor geliyor?
Yapmayacaksanız, çıkın o Saray’dan! Türk Milletinin arasına, tüm servetinizin “Tek yüzük” olduğu, kaçak gecekonduda oturduğunuz günlere geri dönün…

Değerli Okurlar;
Hepimiz şu gerçeği çok iyi anlamalıyız.
Virüs salgınını başta sağlık çalışanlarımızın, güvenlik güçlerimizin, yerel yönetimlerimizin özverili çalışmalarıyla yeneceğiz. Çalışmaları organize edecek kapasitede bir siyasi irade yok. Karışmamaları bizlere yapacakları en büyük hizmet olur. Hepimiz, sağlık çalışanlarımızın dediklerine mutlaka uymalıyız.

Bu arada, çevremizde işe gidemediği için zor durumda olan insanlara, komşularımıza destek olmalı, eksiklerimizi tamamlamalıyız.
Bunu başarırsak, en az kayıpla salgını atlatırız.

Sonrası kolay! Baharla birlikte, Demokrasimize, laik cumhuriyetimize, hukuk devletimize, özgürlüklerimize, yaşam tarzımıza, Atatürk’ümüze, bilime ve akla musallat olan virüsleri temizleme görevimiz var.

Çoban Ateşi Hareketi, Türk Milletine tebelleş olan bu virüsleri, yakıp yok edecektir.
Yeter ki birlik olalım ve sağlam duralım.

Ne Mutlu Türküm Diyene ve Sözünden Dönmeyene…

Sağlık ve başarı dileklerimle 25 Mart 2020
Rifat Serdaroğlu

Yeni Sayı
Yeni nesil medya

Son yazılar

Türkiye'de Kovid-19'dan iyileşen hasta sayısı 128 bine yaklaştı

Türkiye'de son 24 saatte 989 kişinin daha iyileşmesiyle Kovid-19 tedavisi tamamlananların sayısı 127 bin 973 oldu.

ABD'de Kovid-19'dan ölenlerin sayısı 105 bin 611'e yükseldi

ABD'de Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı son 24 saatte 1029 artarak 105 bin 611'e yükseldi.

Doğu Akdeniz'in sağlık üssü Mersin Şehir Hastanesi 'normalleşme sürecine' hazır

Doğu Akdeniz'de yeni tip koronavirüsle mücadele çalışmalarına önemli katkı sunan Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, haziranın ilk haftası uygulamaya başlanacak yeni dönem için hazırlıklar tamamlandı.

Bakan Karaismailoğlu: Marmaray ve Başkentray'da da normalleşme planını uygulamaya başlayacağız

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirlerle YHT'de olduğu gibi Marmaray ve Başkentray'da da normalleşme planını uygulamaya başlayacaklarını bildirdi.

Benzer yazılar

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz