Athena Gökhan’dan Ahmet Hakan’a cevap !

Gazeteci Ahmet Hakan’ın yazısında ”…Yobazın yaptığından farkı yok… ” diyerek hedef aldığı Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Ahmet Hakan’ cevap verdi.

29 Ekimde metroda tacize uğradığı iddia edilen sarıklı kişiyle ilgili twet atmış ve bunun Cumhuriyet düşmanlığı olduğu ileri sürmüştü.Ahmet Hakan ise yazısında ”…Yobazın yaptığından farkı yok… ” diyerek Özoğuz’u eleştirmişti. Özoğuz’dan da  Ahmet Hakan’a yanıt gecikmedi. Gökhan Özoğuz twitter da yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.

gokhan

Yeni Sayı
Yeni nesil medya

Son yazılar

'Kovid savaşçıları'nın rengarenk boneleri hastalara moral veriyor

Son dönemde "doktor ve hastane" temalı dizilerde oynayan karakterlerin kullandığı rengarenk bez boneler sağlık çalışanları tarafından da tercih edilmeye başladı.

Yaz sıcağına karşı antibakteriyel konforlu maske

Bursa Teknoloji Koordinasyon ve Ar-Ge Merkezi, Kovid-19'a karşı birçok kez yıkanıp kullanılabilen antibakteriyel özellikli, ısı, nem ve hava geçirgenliğine sahip "konforlu" maskeler geliştirilmesi için firmalara test ve danışmanlık sistemi sunuyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi Kovid-19'un hayvanlar üzerindeki etkisini araştıracak

Dokuz Eylül Üniversitesi Veteriner Fakültesi, hayvanlarda Kovid-19 varlığı üzerine bilimsel çalışma yapacak.

AK Parti, CHP ve MHP ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı

Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı CHP ve MHP heyetleri ile AK Parti Genel Merkezinde video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

Benzer yazılar

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz